چرا سنگ‌های زینتی جای کاسه‌های سرامیکی در روشویی رو گرفتن؟

چرا سنگ‌های زینتی جای کاسه‌های سرامیکی در روشویی رو گرفتن؟

این روزا سنگ‌های روشویی خیلی بیشتر از کاسه‌های سرامیکی طرفدار دارن. یکی از مهمترین دلایلش تنوع و کیفیت بالای سنگ‌های روشوییه. سنگ‌های روشویی از مرمر گرفته تا چینی، چوبی، شیشه و آلومینیوم، در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف ساخته می‌شن. کابینتی، پایه‌دار و دیواری سه مدل اصلی روشویی‌های سنگ‌زینتی هستن که با توجه به مدل کابینت‌هاتون باید یکی از این مدل‌ها رو انتخاب کنین.

روشویی‌های سرامیکی، رنگ‌ها و طرح‌ها محدودی دارن که دست شما رو در طراحی می‌بندن و سلیقه‌های متنوع رو راضی نمی‌کنن.

سنگ های روشویی تزیینی

اگه از تنوع و کارایی این روشویی‌ها بگذریم، به کیفیت و مقاومت بالای این محصول می‌رسیم. سنگ‌های روشویی به استحکام زیاد در برابر ضربه‌ها مشهورن و برخلاف کاسه‌های سرامیکی، وزن زیادی ندارن و جابجایی‌شون خیلی راحته.

سنگ‌های زینتی قابلیت بالایی برای هماهنگی با دکوراسیون سرویس‌های بهداشتی دارن.  جنس‌ها و طرح‌های مختلف باعث می‌شه خیلی راحت رنگ محیط رو باهاشون هماهنگ کنید و البته رنگ کابینت‌ها همون رنگ دلخواهتون باشه.

یکی از مهم‌ترین نکات برتری سنگ‌های زینتی اینه که هم در طراحی مدرن و هم در طراحی‌ها کلاسیک قابل استفاده هستن. طراحان اروپایی به استفاده از این دسته از سنگ‌ها توجه بیشتری نشون می‌دن. البته اولین بار طراحان ایتالیایی از این سبک استفاده کردن و بیشتر توجهشون به وزن کم و کیفیت بالای این محصولات جلب شد.

روشویی تزیینی

این سنگ‌ها خیلی راحت‌تر از کاسه‌های سرامیکی تعویض می‌شن و البته که تنوع قیمتشون هم خیلی بیشتره. شما می‌تونید از کابینت‌های تیره و سنگ روشویی روشن استفاده کنید یا برعکس. می‌تونید روی سنگ‌های دیواری برای فضاهای کوچیکتر حساب کنید و اگه با مدل‌های جدیدتر آشنا باشین، می‌دونید که سنگ‌های زینتی توکار هم مدتیه که وارد بازار شدن. یادتون نره که می‌تونید از سنگ‌های زینتی در کنج دیوارها هم استفاده کنین و کمترین فضا رو اشغال کنید. بخصوص این طرح برای مکان‌هایی که به روشویی‌های جمع‌وجور نیاز دارن،  ایده خیلی خوبیه!

نظر خود را بیان کنید